SeYrAnTePe Fm Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SeYrAnTePe Fm Forum Sitesine Hoşgeldiniz

SeYrAnTePe Fm FoRuM sİtEsİnE HoŞgElDiNiZ...ÜyE OlMaYı UnUtMaYıNıZ... ADMİN...

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Bedava Sohbet Odaları
 Sub 2000, primavera İnşaat Eğitimleri EmptyPerş. Mayıs 10, 2018 4:16 pm tarafından aLa

» Mobil Sohbet Keyfini Bizimle Yaşayın
 Sub 2000, primavera İnşaat Eğitimleri EmptyPerş. Nis. 12, 2018 7:48 pm tarafından aLa

» Mobil Sohbet Keyfini Bizimle Yaşayın
 Sub 2000, primavera İnşaat Eğitimleri EmptyPerş. Nis. 12, 2018 7:45 pm tarafından aLa

» Mobil Sohbet ve Sohbet Siteleri
 Sub 2000, primavera İnşaat Eğitimleri EmptyPaz Mart 18, 2018 7:57 pm tarafından aLa

» Turk Chat Sohbet
 Sub 2000, primavera İnşaat Eğitimleri EmptyPaz Mart 18, 2018 7:52 pm tarafından aLa

» 1000 Tık 25TL - 1000 Kurulum 500TL (Kurulum Başı 0,50 TL)
 Sub 2000, primavera İnşaat Eğitimleri EmptyPaz Şub. 25, 2018 1:45 pm tarafından SARIYILDIRIM

» 1000 Tık 25TL - 1000 Kurulum 500TL (Kurulum Başı 0,50 TL)
 Sub 2000, primavera İnşaat Eğitimleri EmptyPaz Şub. 25, 2018 12:55 pm tarafından SARIYILDIRIM

» FİFA 18 SATIN AL
 Sub 2000, primavera İnşaat Eğitimleri EmptyPaz Şub. 25, 2018 12:37 pm tarafından SARIYILDIRIM

» FİFA 18 SATIN AL
 Sub 2000, primavera İnşaat Eğitimleri EmptyC.tesi Ocak 06, 2018 10:46 pm tarafından SARIYILDIRIM

Istatistikler

Kullanıcılarımız toplam 671 mesaj attılar bunda 557 konu

Toplam 44 kayıtlı kullanıcımız var

Son kaydolan kullanıcımız: aLa

Kimler hatta?

Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 47 kişi Salı Eyl. 05, 2017 3:15 pm tarihinde online oldu.

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Sub 2000, primavera İnşaat Eğitimleri

info0710

Sub 2000, primavera İnşaat Eğitimleri Empty Sub 2000, primavera İnşaat Eğitimleri

Mesaj  info0710 Ptsi Tem. 27, 2015 12:00 pm

Cadsay olarak size bazı teknik bilgiler vermek istiyoruz . Madde, zaman, insan ve aralarındaki; sıra, ölçü ve ilişkiler işimizin bilgisini oluşturmaktadır. Bilgi, işimizin en değerli kaynağıdır.
    Günümüzün hızlı değişen teknoloji temelli iş ortamında bilgi herşeydir.
    Cadsay ile , işinizi daha iyi ve hızlı yapabilmeniz için sizi geliştiren makine, inşaat ve mimarlık eğitim hizmetleri sağlar.
    SAP2000 Kursu Eğitimi: İnşaat sektörünün çok kullanılan ve her tür projeye uygulaması yapılabilen nadir statik-dinamik programlarından SAP2000 kullanabilmek bir ayrıcalıktır.
    Ayrıca ;
     Primavera Kursu Eğitimi:  Primavera, bilgisayar destekli iş planları oluşturulmasını sağlayan bir programdır. AutoCad ve SAP2000 gibi yazılımları bilmenin yanısıra bunları planlama ve ölçü ile birleştirmek önemli bir yere sahiptir.

Şirketinizin ihtiyacı olan eğitimi belirlediniz.
    Hedef odaklı olarak eğitim almak istiyorsunuz.
    Zamanınız sizin için değerlidir. Zaman, hedeflerinize ulaşmak için programlı harcamanız gereken bir unsur.
    Cadsay'a danışarak eğitim ihtiyaçlarınızı daha iyi belirleyebilirsiniz
    Eğitim sonrası; size sorarak, eğitim değerlendirme raporunu size sunmaktayız.
    Eğitime katılanlar; sertifika almış, gelişmiş, bilgilenmiş ve motive olmuş olarak eğitimi tamamlarlar.
    Uygulamalı ve interaktif olarak eğitim yapmaktayız.
    Eğitim sizin yerinizde veya Cadsay eğitim merkezinde olabilir.
    Şirketinize özel teklif almak için eğitim danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.
    Birebir Eğitimler
    Birebir (Özel Ders) olarak ta eğitim vermekteyiz.
    Size uygun zamanda eğitim planınızı hazırlayabilmekteyiz.
    Size özel eğitim için, eğitim danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.
    Eğitimlerimiz

3ds Max Eğitimi
    ANSYS Eğitimi
    AutoCad Eğitimi
    Catia Eğitimi
    ETABS Eğitimi
    Excel Eğitimi
    Gayrimenkul Değerleme Eğitimi
    Gayrimenkul Hukuku Eğitimi
    Hakediş ve Kesin Hesap Eğitimi
    İç Mimarlık Eğitimi
    İnşaat Muhasebesi Eğitimi